Apple’dan Yeni iPad Air 2 Reklamı!

Apple, İpad Air 2 için yeni bir reklam filmi yayınladı.

Bu seferki reklamda diğer rakiplerinin aksine kendi cihazına odaklanıyor ve reklamda özellikle “değişim” vurgusu yapıyor.

Apple’dan Yeni iPad Reklamı!

iPad-Air-2

2014 yılı içerisinde gitgide gerileyen iPad satışlarını yeni iPad Air 2 modeli ile canlandırmayı hedefleyen Apple, çıkardığı son ürünü ile reklam kampanyalarına devam ediyor. Pazardaki diğer rakiplerinin, karşıtlık odaklı reklam stratejilerine karşı kendi ürününe odaklanmayı tercih eden şirket, “değişim” temalı kampanyanın ilk reklamını yayınladı.

Apple iPad Air 2 1 dakikada kullanım alanları

Televizyonlarda ve YouTube’da yayınlanan reklam filmine ek olarak Apple kendi resmi sitesine’de kampanyayı konu alan yeni bir bölüm ekledi. Yaklaşık 1 dakikalık bu filmde iPad‘in kullanıldığı alanlar, iPad için geliştirilmiş spesifik ve özel uygulamalar üzerinden gösteriliyor.
Günlük yaşamda iPad

Reklam boyunca sanatçılardan öğretmenlere, 3D sanatçılardan fotoğrafçılara kadar birçok meslek grubundan profesyonelin iPad Air 2 kullanarak nasıl işlerini ve hayatlarını kolaylaştırdıkları gözler anlatılıyor. Günlük yaşamdan gerçek örnekleri filme alan Apple, böylece filmde gösterilenlerin kurmacadan ibaret olmadığını vurgusunu da yapıyor. Reklam filminde iStopMotion Plus, OBD Fusion, AutoCad 360 gibi uygulamalar de yer alıyor.

Yazar Hakkında

Benzer Haberler