myMail ile tüm mailleriniz kontrol altında!

myMail,Türkiye’nin ve dünyanın en çok indirilen e-posta uygulaması oldu.

Rusya’nın en büyük internet şirketi Mail.Ru Grubu’nun e-posta, oyun ve online sohbet platformu My.com’un özel e-posta uygulaması myMail, IOS ve Android işletim sistemleri üzerinde çalışabiliyor.

Veri analiz şirketi Distimo’nun Haziran 2014 verilere göre myMail uygulaması hem Apple Store hem de Google Play Store’da tüm popüler uygulamaları geride bıraktı. Kasım 2013’te piyasaya giren myMail e-posta uygulaması Brezilya, Hindistan, Fransa, İspanya ve Meksika başta olmak üzere birçok ülkede sektördeki diğer rakiplerine kıyasla en az iki katın üzerinde indirilerek dünya pazarında da en çok indirilen uygulama oldu.

Mail.Ru Grup CEO’su, Ortak Kurucusu ve myMail’in Yaratıcısı Dmitry Grishin, “E-posta‘nın geleceği mobil platformlar üzerindenmy-com-eposta
ilerleyecek ve myMail olarak biz de bu gelecek için çalışıyoruz. Dünya çapında en önemli iki mobil platforma sahip olmamız ise bizim ne kadar doğru bir yönde olduğumuzun bir göstergesi. Akıllı telefonlar ve tabletlerin e-posta için tercih edilen platformlar olduğuna inanıyoruz. Bu yönde, kullanıcılarımızın posta kutularını hem ihtiyaçları doğrultusunda hem de basit bir şekilde yönetmeleri için onlara en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedeflemekteyiz”dedi.

2014 Nisan ayında My.com’un duyurduğu @my.com, dünyanın ilk ve tek mobil e-posta uygulaması olarak da ön plana çıkıyor. Uygulamaya ayrıca myMail uygulaması üzerinden de ulaşılabiliyor. IOS ve Android üzerinden kullanabilen myMail kullanıcılarına en gelişmiş e-posta özellikleri sunuyor.

Yazar Hakkında

Benzer Haberler