Müjde! Samsung Galaxy Note 4 erken gelecek…

Samsung sürpriz yapacak!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi olan telefon modeli Galaxy Note 4’ü beklenenden daha erken piyasaya sürebilir.

Güney Kore merkezli ETNews’in haberine göre, Ağustos ayında üretimine başlanacak olan Note 4, Eylül’de telefoncuların raflarını dolduracak.

Geçtiğimiz günlerde 2. çeyrek için karını açıklayan Samsung, geçen senenin aynı dönemine oranla daha az gelir elde etti. Bunun başlıca sebebi şirketin bu sene piyasaya sürdüğü Galaxy S5 model telefonlarının beklenen satış rakamına ulaşamaması olarak görülüyor.

samsung-galaxy-note-4Şirket, piyasaya sürdüğü Galaxy S5 model akıllı telefonlarından beklediği satış rakamına ulaşaması yüzünden Note 4’ü beklenenden erken piyasaya sürerek zararını bu şekilde telafi etmek istiyor.

Samsung’un beklenenden erken piyasaya sürmeyi planladığı Note 4’ün ne tür yeni özelliklere sahip olacağı ise henüz bilinmiyor. Fakat iddialara göre akıllı telefon, 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe, 34 GB hafızaya ve 12 veya 16 megapiksellik kameraya sahip olacak.

Yazar Hakkında

Benzer Haberler